Tipy a triky pro WordPress

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Málo času a hodně práce? Tak to určitě uvítáte několik tipů, které vám pomohou v rychlejším a lepším zacházení s WordPressem tak, aby jste úmorné hodiny stlačili na minimum a věnovali se rozvoji vaší značky, blogu nebo čehokoliv, kde musíte vytvářet obsah.

1) Obraz na maximum

Píšete přímo ve WYSIWYGu WordPressu a nechcete být rušeni? Tak přejděte na zobrazení stránky na celou obrazovku tlačítkem vpravo pod záložkou Text. Postranní lišty se vám schovají, dokud na ně myší nenajedete. Praktická záležitost pro všechny, které tyto nabídky trápí při psaní.

2) Vkládejte odkazy rychlostí světla

Dobře, rychlostí světla možná ne, ale víte, že pro vkládání odkazu do textu ve WordPressu můžete použít klávesovou zkratku? Ikonku v toolbaru pro vložení odkazu asi nepřehlédnete, ale pár vteřin vám ušetří zkratka CTRL + k nad označeným textem (a ten stejně označit musíte, i když chcete použít ikonku, že?). My jsme to zkusili zde pro casino.

3) Zkratky máme rádi, zde jsou další

Nejobvyklejší úspora času jsou zkratky, zde se můžete podívat na další a hned je zkusit vyzkoušet:

CTRL + u (podtrhnutí)

CTRL + x (odříznout)

CTRL + z (zpět)

ALT + SHIFT + l, c, r (zarovnat doleva, na střed, doprava)

ALT + SHIFT + m (vložit obrázek)

ALT + SHIFT + d (přeškrtnutí textu)

Doufáme, že vám naše rady pomohli, pokud budete chtít další, tak nám určitě napište nebo podívejte na jiné stránky o zkratkách a tipech pro tento skvělý nástroj.